Jezdecká stáj Radka Turčynová
Naše služby

Trénink sportovních koní

Nabízíme trénink koní i jezdců se zaměřením na parkurové a drezurní ježdění. Díky bohatým jezdeckým a trenérským zkušenostem, kvalitní přípravě a zodpovědnému přístupu, můžeme prezentovat své výsledky i z profesionální úrovně.
Jako příklad můžeme zmínit hřebce TREVISe JOSPO, jež patřil do našeho týmu od svých tří do šesti let a s nímž jsme dosáhli řady úspěchů, jak ve Zlínské oblasti, tak i celorepublikově při účasti v KMK. TREVIS JOSPO nyní působí v týmu několikanásobného mistra ČR v drezuře Fabrizia Sigismondiho.
Máte-li tedy ambice do jezdeckého sportu, těšíme se na spolupráci. Je samozřejmě možnost individuálních lekcí i přímo u Vás. Případně sledujte naše stránky a můžete také využít některý z veřejných tréninků či připravovaných soustředění.

Výcvik koní

Zabýváme se taktéž i samostatným výcvikem koní. Individuální a profesionální přístup k jednotlivým koním je samozřejmostí. Pracujeme s koňmi od jejich obsednutí až po závodní kariéru či úspěšné složení výkonnostních zkoušek nebo kvalifikaci do KMK. V případě Vašeho zájmu uvítáme Vaši nezávaznou návštěvu.

Ustájení

Nabízíme prostorné boxové ustájení. Několika složkové krmivo, které se individuálně přizpůsobuje dle potřeb aktuální kondice každého koně. Podestýláme slámou nebo pilinami. Koně mají k dispozici pastviny, možnost samostatného výběhu i venkovní jízdárny. Plně vybavené zázemí pro majitele koní a jezdce je samozřejmostí.

Přeprava

Jsme certifikovaným dopravcem pro převoz koní. Pro účely přepravy máme k dispozici dva moderní, prostorné vozíky, které splňují všechny požadované bezpečnostní normy. Profesionální pomoc s citlivým přístupem při nakládání a vykládání koně snižuje stresový faktor z přepravy. Máte-li zájem o přepravu, neváhejte se na nás obrátit.